Prodejna hudebních nástrojů v Bohumíně

Vítáme vás na internetových stránkách našeho obchodu s hudebními nástroji v Bohumíně.

Tento obchod s hudebními nástroji a ostatním příslušenstvím jsem otevřel společně se svou ženou v roce 2006. Hudba a muzicírování je pro mne velkým životním koníčkem, takže toto podnikání je vlastně zároveň i výborným relaxem a možností být neustále svědkem zajímavých změn a novinek na poli vývoje hudebních nástrojů.

Postupem času se nám postupně dařilo rozšiřovat počet zákazníků, kteří se k nám začali vracet. Vždy se snažíme našemu zákazníkovi nabídnout osobní přístup, dostatek informací a času na předvedení a vyzkoušení nástroje.

Nechceme prodávat zboží pochybné kvality za nejnižší cenu, ale vždy při výběru dodavatele a značek preferujeme kritérium a poměr „cena/kvalita“. Přesto, nebo právě proto, jsme schopni u našeho zboží nabídnout velice příznivé ceny, které jsou stejné, nebo lepší než u naší konkurence.

Našim hlavním cílem a snahou je vaše radost z hudebního nástroje, který nemusíte jít druhý den reklamovat, ale který vám bude sloužit dlouhou řadu let. Spokojený zákazník je naší nejlepší reklamou a to, že se k nám vrátí a doporučí nás dále, je i smyslem a prostředkem pro úspěšný rozvoj našeho podnikání.

V současné době jsme zprovoznili náš nový internetový obchod. Uvědomujeme si, že virtuální svět je plný e-shopů, z nichž mnohé jsou na velmi dobré úrovni. Kvalita služby je pro nás samozřejmostí a uvědomujeme si, že je potřeba nabídnou něco více.

Velkým úskalím při prodeji přes internet (zvláště u křehkých hudebních nástrojů) je jeho doprava k zákazníkovi. Přepravní společnosti ne vždy respektují označení „křehké“ a v mnoha případech může dojít a dochází k poškození zboží, na které přijdete až když zaplacený nástroj v radostném očekávání rozbalíte.

Přicházíme k Vám s nabídkou osobního doručení zboží až k vám domů. Zboží vám osobně a bezpečně dovezeme, pomůžeme vám ho vybalit, zkontrolovat, vyzkoušet a až potom nám za něho zaplatíte.

Věříme, že vás naše nabídka osloví a vyberete si zrovna náš obchod pro uskutečnění svých hudebních představ a snů. Uděláme pro to maximum.

René Paciorek
Sdílet na sociální služby:    

  O nás

Naším hlavním cílem a snahou je vaše radost z hudebního nástroje, který nemusíte jít druhý den reklamovat, ale který vám bude sloužit dlouhou řadu let. Spokojený zákazník je naší nejlepší reklamou a to, že se k nám vrátí a doporučí nás dále, je i smyslem a prostředkem pro úspěšný rozvoj našeho podnikání.

  Novinky E-shopu
  Rychlý kontakt
  Hudební nástroje

Ing. René Paciorek
Na Úvoze 372
735 52 Bohumín - Záblatí

+420 724 643 584
 
  www.hudebni-nastroj.cz