FULL SERVIS

Úvod / Novinky / FULL SERVIS
<b>FULL SERVIS</b>

Rozvoz klávesových nástrojů, odborná montáž a odvoz přepravního obalu ZDARMA (v ceně nástroje). Naše ceny s FULL SERVISEM jsou stejné jako u konkurence, která Vám tuto službu nenabídne!

U nástrojů, které jsou označeny logem FULL SERVIS Vám můžeme nabídnout odvoz piana, jeho odbornou montáž a v případě zájmu i odvoz přepravních obalů ZDARMA (v ceně nástroje)!!!
Pro nástroje od 24.900,- Kč se tato služba vztahuje na Moravskoslezský, Zlínský a Olomoucký kraj.
Pro nástroje nad 40.000,- Kč se tato služba vztahuje na celou Českou republiku.
Věříme, že tuto službu uvítáte.

Toto nemusíte zažít... :-)Na co myslet před pořízením digitálního piana?

Koupě digitálního klavíru může být pro spoustu zájemců poměrně složitou záležitostí. Začíná to úvodními „problémy“ s výběrem nástroje. V dnešní době, kdy je na výběr nepřeberné množství modelů, je poměrně složitou patálií vybrat ten pravý. Pokud ovšem zákazník preferuje kvalitu zvuku, provedení nástroje, tradici výrobce a nenechá se ovlivnit nepřeberným množstvím funkcí, přehršlí nepoužitelných zvuků, blikajících kontrolek a extrémně výhodnou cenou, je volba jasná.
Takže, když už je vybráno, kde a u koho nástroj koupit? Následuje srovnávání cen jednotlivých prodejců většinou na internetových cenových srovnávačích a ejhle, ceny jsou prakticky stejné. Pokud si zákazník vybírá ty nejoblíbenější modely, jsou u mnoha prodejců uvedeny „skladem“ a s jejich dostupností prakticky není problém.
Problém nastává, když Vám v daný den po několikahodinovém čekání (zásilkové služby Vám přesný čas dodávky nesdělí) dorazí obrovský, obtížně uchopitelný, šedesátikilový balík. Nejdřív byste měli zjistit, zda je bedna neporušená a nepoškozená. Zda se, že je vše OK, dovnitř ale nevidíte. V dnešní době navíc už máte téměř i jistotu, že tam místo vytouženého nástroje nenajdete kupu cihel.
Pokud bydlíte ve vyšším patře, tak se pořádně zapotíte, dopravce Vám pomůže k prvním vchodovým dveřím a ten následný silový tréning pak už je jenom na Vás. Zpocený dopravíte s pomocí souseda balík do bytu, začnete otevírat krabici a rozbalovat jednotlivé díly. Pokoj se Vám v mžiku zaplní záplavou pěnového polystyrénu, fólií, kartonových výztuží, jednotlivých dílů nástroje, šroubků a … objevíte návod.
Složení nástroje není extrémně složitou operací, ale jako u všeho je potřeba vědět jak na to, jak se vyvarovat chyb, které mohou nástroj poškodit. Je potřeba vědět, kde a za co nástroj při montáži držet, kde určitě ne atd. Konečně jste nastudovali návod a pustíte se do montáže. Záplavu balícího materiálu nejdříve přestěhujete do vedlejšího pokoje (nemůžete se hnout a orientovat) a začínáte montovat … .
V určitém okamžiku zjistíte, že to sami nedáte a pro manipulaci s nejtěžším dílem s klaviaturou potřebujete pomocníka. Vzhledem k ceně nástroje a riziku poškození to je velmi dobrá myšlenka. Soused měl čas a opět pomohl. Povedlo se a zbývá už jenom zapojit konektor pedálnice a adaptér. Pokud jste byli úspěšní a postupovali správně – nástroj se po stisku kláves krásně rozezní.
Nicméně Vás ještě čeká martýrium s krabicí. Málokdo má tak velké prostory, aby tak velkou bednu skladoval a pro uplatnění případné záruky stejně není potřeba. Musíte ji buď rozřezat, postupně naskládat společně s polystyrenovými díly a igelity do separačních kontejnerů, nebo se vypravit na cestu do sběrného dvora. Vzhledem k tomu, že jde o opravdu pevný a tvrdý karton, je potřeba si vzít pořádný nůž, radši pilku – pozor na prsty. Znovu se zapotíte.
Hotovo! Ten škrábanec na boku klavíru, který jste udělal o radiátor stejně asi nebude vidět, bude naštěstí u stěny. Škoda té dovolené co jste si na tuhle operaci vzal, ale co už se dá dělat...

... doporučujeme náš FULL SERVIS !

ilustrační video...


Naše ceny s FULL SERVISEM jsou stejné jako u konkurence, která Vám tuto službu nenabídne!

Sdílet na sociální služby:    

  O nás

Naším hlavním cílem a snahou je vaše radost z hudebního nástroje, který nemusíte jít druhý den reklamovat, ale který vám bude sloužit dlouhou řadu let. Spokojený zákazník je naší nejlepší reklamou a to, že se k nám vrátí a doporučí nás dále, je i smyslem a prostředkem pro úspěšný rozvoj našeho podnikání.

  Novinky E-shopu
  Rychlý kontakt
  Hudební nástroje

Ing. René Paciorek
Na Úvoze 372
735 52 Bohumín - Záblatí

+420 724 643 584
 
  www.hudebni-nastroj.cz